Anasayfa » Genel » Bariyer Sistemleri Fiyat, Bariyer Sistemleri Fiyatı, Otomatik Bariyer Sistemleri

Bariyer Sistemleri Fiyat, Bariyer Sistemleri Fiyatı, Otomatik Bariyer Sistemleri

29 Nisan 2012 | 1.125 kez okundu | Yorum Yok
Bariyer Sistemleri Fiyat, Bariyer Sistemleri Fiyatı, Otomatik Bariyer Sistemleri

Arma Kontrol Sistemleri… Otomatik bariyer sistemleri bir çok firma tarafından kullanımaktadır. Bariyer sistemleri fiyat ve otomatik bariyer sistemleri ürün çeşitleri için Arma Kontrol Sistemleri ile görüşebilirsiniz. Arma Kontrol Sistemleri, 10 yıllık tecrübesiyle güvenlik, kontrol, otopark ve otomasyon sektöründe hizmet vermekte olup gelişen teknolojiyi yakından takip eden AR-GE çalışmalarına önem veren tecrübeli ve uzman kadrosuyla satış ve satış sonrası hizmet vermektedir.

Otomatik bariyer sistemleri fiyatları hakkında veya fiyat teklifi almak için Arma Kontrol Sistemleri’nin 0-212-222 75 00 nolu telefon numarasını arayabilirsiniz.

LX Serisi Kollu Bariyer Sistemleri:
LX, serisi bariyerler yuvarlatılmış dış hatlarla estetik görünüm sağlanmış ve komple alüminyum gövde ile çürüme ve paslanmaya karşı korunmuş olup, mikro işlemci kontrol panel ile her türlü accsess kontrol sistemine uyumludur. Motoru iki taraftan kavrayan kol sistemi ile kolun mukavemeti iki kat arttırılmıştır ve balanslı yay sistemi ile manuel kullanımlarda kol ağırlığı 100 gr’dır. İkaz lambası ve anten hem daha iyi görüş için, hemde kırılmalara karşı 2 mt. yükseltilmiştir. Araç geçtikten sonra bariyer otomatik kapama sistemi ile zaman ayarlı olarak kapanmaktadır.

Road Blocker Bariyer Sistmeleri
:
Yüksek güvenlik gereksinimi olan, iş merkezi, plaza, alış-veriş merkezleri, resmi kuruluşlar, konsolosluk vb. Noktalarda, geçiş güvenliği ve kontrolünü sağlamak için geliştirilmiş bir bariyer çeşididir. Güçlü ve kontrollü motoru ile uzaktan kumanda, buton veya her türlü access control sistemi ile tam uyumlu kullanıma uygundur.

ARMA Tank Mantar Bariyer Sistemleri:
Özel üretim olan suikast bariyeri can ve mal emniyeti düşünülerek özel çelikler kullanılarak üretilmektedir. Firmamızın özel tasarlamış oldugu suikast mantarı tamamen bombalı araçlar ve araçlı intihar saldırılarını önlemek için özel dizayn edilen bir bariyer çeşididir. Bu ürün 80 Km. Hızla çarpan bir aracı kesinlikle içeri sokmayacak ve çarpma sonucu çalışmaya devam edecek şekilde tasarlanmıştır. Hidrolik çalışma sistemi sayesinde çalışma sürekliliği %100′dür ve en yoğun yerlerde dahi problemsiz çözümdür.

Otomatik bariyer sistemleri ve diğer kontrol sistemleri için Arma Kontrol‘un web sitesi olan http://www.armakontrol.com.tryi ziyaret edebilirsiniz.

                                     

Mehmet Ali ATLI
http://www.ucli.net İsmim Mehmet Ali 1985 Denizli / Çivril doğumluyum. İnternet ile tanışmam 98 yıllarına rast gelmektedir. Burada sizlere yapmış olduğum paylaşımlarımı sunacağım.

Yoruma Kapalı.