Anasayfa » Eğlence - Oyun » MARİO 5

MARİO 5

3 Temmuz 2012 | 658 kez okundu | Yorum Yok
MARİO 5

Sizde Prensesi kurtarmak için yol izleyin ve zıplayın bu oyunda eğleneceksiniz ve çok zevk alacaksınız. Mario oyununda sizlerde çok eğlenecek ve çok zevk alacaksınız. Mario oyunları ile sizlerde çok keyif alacak ve arkadaşlarınızla da birlikte isterseniz oynayabileceksiniz.

Eğlenceli bir oyun olmasının yanı sıra kolay bir oyundur. Kolaylıkla yön tuşları ile oynayabilir ve prensesi kolaylıkla kurtarabilirsiniz. Ama oyun sizin becerinize kalmış bir oyundur. Dolayısı ile bu oyunda mario karakteri ile sizlerin karşınızda sizde bu oyunu mario oyunları içinde en çok oynanan oyunlardan biri olduğunu biliyorsunuz artık. Ben 10 oyunları kategorilerinde yer alan bu oyun size eğlenceli dakikalar geçirtecek.

Oyunu çok sevieek ve internet ten kolaylıkla indirebilecek ve ücretsiz olarak oynayabileceksiniz. Oyunda çılgın dakikalar sizi bekliyor, sizde bu çılgın dakikalara ortak olmak istiyorsanız o halde bu oyunu oynayabilir ve çok zevk alabilirsiniz. Mario oyunları içinde de en çok sevilen oyunlardan biri olması ayrıca çok önemlidir.

Kaynak: mario oyunları

Etiketler:  
Mehmet Ali ATLI
http://www.ucli.net İsmim Mehmet Ali 1985 Denizli / Çivril doğumluyum. İnternet ile tanışmam 98 yıllarına rast gelmektedir. Burada sizlere yapmış olduğum paylaşımlarımı sunacağım.

Yoruma Kapalı.