Anasayfa » Yaşam - Moda » Sterilizasyon Rulosu, Sterilizasyon Rulosu Fiyatları, Sterilizasyon Poşeti

Sterilizasyon Rulosu, Sterilizasyon Rulosu Fiyatları, Sterilizasyon Poşeti

27 Nisan 2012 | 1.258 kez okundu | 2 Yorum Yapıldı
Sterilizasyon Rulosu, Sterilizasyon Rulosu Fiyatları, Sterilizasyon Poşeti

PMS Medikal’a ait, Sterilizasyon rulosu ve Sterilizasyon poşeti gibi sterilizasyon medikal ürünlerin üretmektedir. PMS Medikal, hastane kullanımına yönelik standart ürünler dışında, esnek üretim sistemi, medikal malzeme üreticilerinin bireysel ihtiyaçlarına cevap verebilen özel poşet üretimine de olanak vermektedir.

PMS Medikal, dünyada 50′dan fazla ülkedeki müşterilerine çeşitli sterilizasyon medikal ürünleri sağlamaktadır.

Sterilizasyon Rulosu:

PMSSteripack sterilizasyon ruloları şeffaf ve çok katlı PET/PP kopolimer film ve medikal kraft kağıttan üretilmiştir. Üç bantlı kaynak sayesinde temiz bir aseptik sunum ve kontaminasyona karşı güçlü bariyer sağlanır. Tüm rulolarda, su bazlı, non-toksik Buhar ve EO proses indikatörleri mevcuttur. Bütün baskılar, pigment migrasyonu riskini önlemek için paketleme alan dışında kenar kaynak içlerine yerleştirilmiştir. Tüm ürünler valide edilmiş üretim koşullarında üretilmiş olup uluslar arası standartlara uygundur. Üretim sistemi ISO9001 ve ISO 13485 normaları ile, tüm ürünler EN 868, ISO 11607 ve ISO 11140 gibi uluslar arası normlarına uygunlar ve CE işaretlidir.

Sterilizasyon Poşeti:

PMSSteripack sterilizasyon poşetleri şeffaf ve çok katlı PET/PP kopolimer film ve medikal kraft kağıttan üretilmiştir. Güçlendirilmiş film açılma esnasında yırtılmaya karşı dayanıklıdır. Tüm poşetlerde, ISO 11140-1 uyumlu, su bazlı ve non-toksik Buhar ve EO proses indikatörleri mevcuttur. Bütün baskılar, pigment migrasyonu riskini önlemek için paketleme alan dışında kenar kaynak içlerine yerleştirilmiştir. PMSSteripack poşetleri tüm kapatma makine modelleri ile kolaylıkla kapatılabilir.

PMS Medikal’in sterilizasyon rulosu fiyatları ve sterilizasyon poşeti fiyatları için lütfen http://www.PmsMedikal.com sitesini ziyaret ediniz.

PMS Medikal Yurtiçi Satış Ofisi:
PMS MEDIKAL AMBALAJ SAN. VE TIC. LTD. STI.
Adress : 19 Mayıs Mah. Sarıkanarya Sok. Muhsin Bey Apt. No:25 L:4 D:10 34742 Erenköy İstanbul/TURKİYE
PMS Medikal Telefon :+90.216 410 05 31

Mehmet Ali ATLI
http://www.ucli.net İsmim Mehmet Ali 1985 Denizli / Çivril doğumluyum. İnternet ile tanışmam 98 yıllarına rast gelmektedir. Burada sizlere yapmış olduğum paylaşımlarımı sunacağım.
2 Yorum Yapıldı »
 • BEHRAM GÜNEŞ diyor ki:
  14 Ocak 2013, 19:28

  sterilizasyon poşetleri hakkında bilgi ve fiyat istiyorum

  • Mehmet Ali ATLI
   Mehmet Ali ATLI diyor ki:
   14 Ocak 2013, 21:40

   Sorunuzu gerekli mercilere ilettim. Size dönüş yapılacaktır. Dönüş yapılmayacak olursa tekrar iletişime geçermisiniz.