Anasayfa » Teknoloji » The New İpad Özellikleri

The New İpad Özellikleri

28 Mayıs 2012 | 880 kez okundu | Yorum Yok
The New İpad Özellikleri

Apple, ürettiği her üründe satış rekorları kırmaya ve Dünya devi teknoloji lideri olmaya devam etmektedir. Apple’ın bu başarısının altında üstün çalışma azmi ve hazırda bulunan teknolojiyi kullanmaktan ziyade her zaman yeniyi düşünmesi yatmaktadır.

Apple, bir süre önce yeni nesil İpad ürününü tanıtacağını hazırlıkların sürdüğünü bildirmişti. Tüm teknoloji dergileri yeni ürünün adının İpad 3 olacağını tahmin ederken İpad yeni bir atılım yaparak isimlerdirme anlayışını değiştirdiğini tüm kullanıcılarına gösterdi ve yeni ürünün adını “The New İpad” olarak belirledi.

The New İpad’in özelliklerinden bahsedecek olursak; üründe retina display ekran kullanılmakta ve 2048 x 1536 piksel çözünürlük kalitesi sunulmaktadır. Üründe 9,7’’ ekran kullanılmaktadır. Bu yönüyle piyasanın en iyi ekranına sahiptir. Üründe ayrıca 4G özelliği bulunmakta ve Wlan teknolojisi ile internet erişimi sağlanmaktadır. Bununla birlikte üründe 5 MP Full HD kamera bulunmakta, görüntülü konuşmalarınız içinde ön kısımda ek kamera bulunmaktadır.

The New İpad 16 GB, 32 GB ve 64 GB bellek boyutu ile piyasaya sunulmuştur. Ayrıca ürün iki farklı şekilde piyasaya sunulmuştur. Bir kısım ürünlerde 4G+Wlan desteği sunulurken diğer kısım sadece Wlan özelliği ile piyasaya sunulmuştur.

The New İpad etkin kullanım sırasında 10 saate kadar şarj süresiyle de müşterilerinin beğenisini kazanmıştır. Bilge Adam konularındaki yazılarımızı da okuyabilirsiniz.

Mehmet Ali ATLI
http://www.ucli.net İsmim Mehmet Ali 1985 Denizli / Çivril doğumluyum. İnternet ile tanışmam 98 yıllarına rast gelmektedir. Burada sizlere yapmış olduğum paylaşımlarımı sunacağım.

Yoruma Kapalı.